niedziela, 3 lipca 2016

Start

Cześć,
po ponad roku od poprzedniej międzykontynentalnej podróży przyszedł czas na następną, na bliski wschód, do Jordanii. Startujemy z lotniska Okęcie im. Fryderyka Chopina w Warszawie o godz. 14:55 do Stambułu. Nasz lot możecie śledzić na https://www.flightradar24.com/flight/tk1766
Lot TK1766 obsługiwany przez linię Turkish Airlines samolotem Airbus A321, po 3h lotu dolecimy do Stambułu lotniska Istanbul Ataturk. W Turcji jest 1h różnicy czasu między Polską. Po 5h wyruszymy do Akaby na południu Jordanii. Lot TK0818 do portu lotniczego im. króla Husajna w Akabie rozkładowo dolecimy po północy w poniedziałek. Rejs obsługiwany będzie przez samolot Boeing 737-800 również przez Turkish Airlines. Z lotniska zamierzamy dotrzeć taksówką do centrum miasteczka Aqaba, tak aby następnego dnia wyruszyć do zwiedzania Petry. W Jordanii planowo lądujemy ok. godz. 1:30 czasu miejscowego, różnica także jak w Stambule jest 1h.

Zapraszam Cię na ten blog, każdego dnia będę zamieszczał fotografie oraz porcję świeżych informacji na temat kultury i zachowań Jordańczyków. Znajdziesz tutaj także wszelkie informacje oraz ceny biletów i inne przydatne porady do podróżowania w tym kraju.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz